הדרך הביתה

בואי לגלות את המצפן שיוביל אותך בדרך לעצמך

סדנה  שתלמד אותך להקשיב לעצמך, תעזור לך להבין את הרצונות העמוקים שלך, לדייק את החלומות שלך ולהתחיל תנועה אחרת כדי לממשם.

מרגישה לפעמים

שהלכת לאיבוד?

s29.png

שבתוך כל העומס את מוצאת את עצמך בלי דקה אחת לנשום? 

שאת מסתכלת על עצמך מבחוץ ורואה שאת רחוקה מהאישה שדמיינת שתהיי?

שכל יום את נקרעת בין הרצון לתת מעצמך, לבין היכולת שלך להגיד 'לא' בלי להרגיש אשמה?

שאת שואלת את עצמך לעיתים קרובות מתי יגיע תורך...?

שיעזור לך לעבור מקיבעון ותקיעות – לתנועה יותר חופשית ובטוחה עם אחריות ושליטה.

 

מסע בו נגלה את המחסומים שמונעים ממך לפרוץ ולהגשים את עצמך. נלמד כלים שימושיים ללקיחת אחריות, ניהול זמן, ביסוס גבולות, סדרי עדיפויות, ליצור סדר באי שקט, לשנות את התפיסה העצמית, לנקות את התודעה מרעשי היום-יום ולגלות את העוצמות הפנימיות שלך.

בסדנה תקבלי מיקוד על המקום המבקש גדילה והתרחבות פנימית, תקבלי כלים פרקטייים ותלמדי איך להגמיש את התודעה וליצור לעצמך את אשר ליבך מבקש.

סדנא זו היא הזמנה למסע פנימה

s28.png

השאירי פרטים ושמרי מקום בקורס הבא!

20.png

תודה על פנייתך! אחזור אליך בהקדם

אז מה בסדנה ?

s36.png

להיזכר בקול הפנימי


בתוך כל מסע החיים, יש הרבה דברים שאנו נדרשות לעשות ובלי לשים לב אנו קצת הולכות לאיבוד... המשפחה, הבעל, הילדים, הפרנסה... ויש שלב שבו יש קריאה חדשה, קול בפנים שקורא לנו. אך אנו מתעלמות מן הקול הזה, דוחות אותו לאחר כך בגלל שיש כל כך הרבה לעשות... אך כשהקול הולך וגובר אנו מבינות שמשהו לא עובד, משהו חייב להשתנות.

40.png
s40.png

חישוב מסלול מחדש

האם יש מקום בחיי שדורש את תשומת הלב שלי או שלהפך- לוקח יותר מדי תשומת לב ממני ובא לי לשחרר, להרפות. זו הזדמנות לעצירה: לבדוק איך את מרגישה בחייך, מה לגבי כל החלומות שלך שמחכים, מה הלב שלך רוצה?

29.png
s28.png

הסדנה מזמינה אותך לעצור

ותוך כדי להתחיל להתבונן ולחקור, דרך שילוב של כלים ממספר עולמות נתחיל לחקור את התגובות האוטומטיות, נחקור מחשבות, מילים ופעולות. נלמד איך להתחיל תנועה אחרת וזאת במטרה ליצור לנו תוצאות מיטיבות עבורנו בחיים.

34.png

ת'כלס - הכל נמצא בתוכך.

s41.png

העוצמות, הכוחות, הידיעה...

אך בגלל כל הרעשים מסביב, נוצר רעש גדול ואי שקט פנימי.

 

הסדנה מאפשרת לך להתכנס אל תוך עצמך, להתחבר לעצמך, ללהבה שבך, לעוצמה שבך, לחיות ולשמחה, לקלף שכבות ולשבור דפוסים. השינוי בך יעזור לך ליהנות גם ממערכות יחסים בריאות ומתגמלות סביבך.


בסדנה תקבלי מיקוד על המקום המבקש את הגדילה וההרחבות הפנימית שלך, תקבלי כלים מעשיים ופרקטייים איך להגמיש את התודעה וליצור לעצמך את אשר את רוצה.

לכל הפרטים על הסדנה 
ולשיחה אישית איתי - לחצי כאן

תודה על פנייתך! אחזור אליך בהקדם

נעים להכיר !

שלום, שמי ענת ינוס, 

מנחה ומלווה נשים בתהליכי שינוי והתפתחות בתוך מערכות היחסים בחייהן.

מסגרת1.jpg

אני עוזרת לנשים למצוא ולדייק את הדרך שלהן, למצוא מחדש את ה'אני' המיטיב עמן בתוך ההרמוניה של ה'ביחד'. לראות את עצמן, את הכוחות והאוצרות שבהן, להביאן לאהבה עצמית וביטחון דרך התחברות לשמחת החיים הטבעית שלהן.

  

צמחתי וגדלתי מתוך הקושי שחוויתי במסע חיי ולאורך השנים צברתי מלא ידע וזיקקתי את הכלים הכי פרקטיים מתוך העולמות – הדרכת הורים, אימון,  NLP, מיינדפולנס וכלים מעולם הניהול - לכדי שיטה אחת – שיטת המראות.  שיטה זו מלמדת לחשוב אחרת, בעזרתה ניתן להתנהל בכל סיטואציה שמגיעה לחיינו בצורה מודעת וליצור את החיים אותם דמיינו.

 

השליחות שלי היא לעזור לנשים לצמוח מתוך האתגרים, להבין שהכאב בא  להזמין אותך לגדול. הרעיון להתחיל לשבור תבניות... לצאת מאוטומטים, לתת לך את הכוח לשנות, את ההבנה שהכוח לשנות חבוי בתוכך ואינו תלוי באיש או בדבר מלבדך!

שיש ביכולתך לשחרר את עצמך מתוך הראש של עצמך!!!

חתימה 3.png
  • Active-Facebook-icon

054-9222141