s29.png

הורות מחוברת

29.png

 קבוצות אימון הורי משולב בכלי תקשורת מיטיבה, NLP ומיידפולנס 

עם הפיכתנו להורים, אנו חווים אתגרים אשר משתנים בהתאם לגיל הילדים ובהתאם לתקופה שלנו כאנשים בחיים. 

סדנאות קבוצתיות הן מקום המאפשר עצירה, התבוננות, חקירה, שיתוף ותמיכה ומתן כלים פרקטיים להתמודדות עם ההורות, הילדים והחיים. כלים אלו מאפשרים לייצב את שרירי הליבה. לקבל עוגן משמעותי להתמודד עם הסערות לאורך השנים. יוצרים תשתית לבניית הערך העצמי גם שלי כאדם וכהורה וגם לבניית הביטחון והערכה העצמית של הילדים.

כדי להטמיע שינוי לאורך זמן, שינוי בהרגלים, בשפה, בתפיסת העצמי של כל אחד מבני המשפחה נדרש תהליך.

 

תהליך קבוצתי מתאים להורים המעוניינים ליצור מערכות יחסים בריאות ומתגמלות בביתם, להתפתח ברמה האישית, הזוגית והמשפחתית ולהרגיש מחוברים לעצמם, לכוחות שלהם ולדרך שבה הם רוצים לחיות ולגדל את ילדיהם.

הכלים משולבים מכל העולמות מהם אני מגיעה, עולם האימון, עולם הנחיית ההורים, NLP ומיינדפולנס. כלים שעוזרים לפתח מיומנויות תקשורת כדי להשפיע בקטע טוב כמובן על הילדים וליצור שת"פ הרמוני, זורם תוך כדי שמירת ההחלטיות העצמית של הילדים.

את הכלים ניתן לקחת לכל תחום בו נרצה ליצור שינוי והשפעה לטובה!

IMG-20190417-WA0013.jpg

לקבוצה יש כוח גדול ומאיץ תהליכים של שינוי


הקבוצה מדרבנת מחזקת ותומכת ולכן כמו בספורט קבוצתי, שיש השפעה אחד על השני כשרואים שדברים קורים כך גם בקבוצה דינמית של הנחייה.

הלמידה שנעשית בקבוצה היא של חלקים תאורטיים ומעשיים בסוגיות המעסיקות אתכם בהורות שלכם תוך כדי דיון, שיתוף, התייעצות וגם תמיכה הדדית מחברים בקבוצה.

הקבוצה היא אינטימית ומחויבת לדיסקרטיות בין המשתתפים.

מספר המפגשים ואורכם משתנה בהתאם לסדנה.

אורך כל מפגש הוא שעתיים (לעיתים משתנה על פי הסדנה).

 יש סדנאות להורים לילדים בגיל הרך, להורים למתבגרים צעירים.

 נושאי הסדנאות: 

כלי תקשורת מיטיבה,  סמכות וגבולות , בעיות התנהגות, מיומנויות חברתיות, פיתוח וטיפוח הערכה עצמית חיובית אצל הילדים, ערך עצמי, שת"פ הרמוני,  פנאי ובילוי משפחתי, העצמה.

קבוצה ממוקדת לגיל הרך -

בין הנושאים: הרגלי שינה בריאים, גמילות למיניהן ממוצץ בקבוק, בניית דימוי עצמי חיובי, מיומנויות חברתיות, קריאת סיטואציות, ביטוי רגשות.

לכל הפרטים על הסדנה 
ולשיחה אישית איתי - השאירי פרטים

תודה על פנייתך! אחזור אליך בהקדם

4.png

קצת עלי ועל הורות הוליסטית

אני עוזרת לנשים למצוא ולדייק את הדרך שלהן, למצוא מחדש את ה'אני' המיטיב עמן בתוך ההרמוניה של ה'ביחד'. לראות את עצמן, את הכוחות והאוצרות שבהן, להביאן לאהבה עצמית וביטחון דרך התחברות לשמחת החיים הטבעית שלהן.

 

אני מנחה קבוצות הורים בגישה הוליסטית בשילוב של אלמנטים מאסכולות שונות כגון הביהביוריזם, אדלר, הסמכות ההורית החדשה, הפסיכולוגיה החיובית וכן מתוך ניסיוני  המקצועי בו אני פוגשת  עשרות הורים מידי חודש.

 

בהנחייתי אני משתמשת במודל “משולש התקשורת”  שקודקודיו הם ילד-הורה-יחסים, ומאפשרת לכם ההורים התבוננות בסיטואציות המועלות  בנושאים הרלוונטיים, דרך עיניי הילד  בהקשר של השלב ההתפתחותי בו הוא נמצא ו/או הצורך האישי שלו, דרך עיניכם כהורים  בהקשר של הצרכים האינדיבידואליים שלכם כבני אדם וכמשפחה וכיצד אתם חווים את הסיטואציה. כמו וכן דנים בהשפעתה של החוויה על מערכת היחסים שלכם עם ילדכם.

אני אמא ותיקה (באופן יחסי) או לפחות מבינה עניין או שניים בהורות... ועדין, כנראה לעולם זה יהיה מלווה ברגשות אשם... מה עשיתי? למה אמרתי? איך לא הסברתי? ואז.. הוא הגיע, הניוזלטר של ענת!! קבענו פגישה שהסתיימה עם הרבה טעם של עוד.. וכמובן שהמשכנו לעוד ועוד ועוד.. ומאז חיזוק האני הולך ונבנה, הולך ומתחזק.
יותר מהכל הבנתי עד כמה מחשבה יוצרת מציאות. פגישות של אושר ועונג צרוף, גם כשהעצב עולה, זה חלק מהתהליך ומהדרך. זה כנראה סיפור אהבה מתמשך ששווה כל כך לשלב אותו בחיים..

אסנת זכאי 

WhatsApp Image 2019-04-30 at 11.05.13.jp