s40.png

הערכה עצמית חיובית

22.png

איך בונים יחסי אמון  וקשר מיטיב עם הילד ואיך זה קשור להערכה עצמית  ?

אז מה זו הורות מחוברת?

 

הרי ההורות היא בהווייתה כבר חיבור, 

הילדים הם סוג של שלוחות שלנו, מעין חיבור טבעי ,לא כך? 
אז מדוע לפעמים אנו מרגישים כל כך רחוקים? מדוע יש קונפליקטים?
 היית רוצה לדעת איך ליצור את החיבור עם היקרים לך מכל?
היית רוצה לדעת איך דרך החיבור ניתן להשפיע עליהם בקטע טוב כמובן?
להוביל אותם לאווירה של שיתוף פעולה, נעימה ומכבדת?
לבנות קשרים קרובים ומשמעותיים? 

 

אתה מוכן לסדר את החדר?
אתה מוכן  ל-ס-ד-ר  את החדר בבקשה??
גש לסדר את החדר!!
כמה פעמים אני צריכה לבקש ממך

לסדר את החדר???
סדר!!!!!

גם את מכירה את הסיטואציה הזו בצורותיה השונות?

מוצאת את עצמך אומרת:

"אבל אמרתי... בקשתי יפה...

הקשבתי לך למה את/ה לא מקשיב/ה לי?"

אולי את מוצאת את עצמך מאוכזבת מתגובותייך? או אפילו מכך שבסוף את נמנעת מלבקש ועושה בעצמך ותחושות של ייאוש או מרמור ממלאות אותך?

כולנו כאימהות חוות את הסיטואציות 'הקטנות' האלה, כביכול,

אך חוזרות על עצמן לא מעט ביומיום כמתישות. והן לא פעם מעכירות את האווירה בבית ויוצרות כיווץ פנימי בגוף. יש שמרגישות ממש ריחוק מהילד/ה עד תחושת געגוע לקשר שהיה, או השתוקקות שכבר יקרה כאן משהו אחר, שהוא יהיה אחר או שאת תהי אחרת.

24.png

 אז מה בהרצאה: 

בשנתיים האחרונות העמקתי בכלים נוספים בקליניקה עם המונחות שלי, ומרוב התרגשות אני ממש רוצה להעביר אותם הלאה אלייך.  בהרצאה אחשוף בפנייך כלים וטכניקות מעולם ה-NLP.


NLP היא שיטה ליצירת שינויים ע"י העמקה והבנה של הדרך בה אנו תופסים את המציאות. תפיסת המציאות מושפעת מהחושים השונים, מהשפה, מחוויות, זיכרונות, מקומות ועוד וכל הנתונים הופכים לתבנית חשיבה שמובילה לתגובה.

באמצעות שינוי במרכיבי תבנית החשיבה אנו יכולים לחולל שינויים משמעותיים בתגובות ובכך ליצור את המציאות הרצויה, דוגמת מערכות יחסים קרובות, שיתוף פעולה עם אנשים או כל שינוי אחר שנרצה בחיים.
 

בהרצאה אני הולכת לחשוף בפנייך כלי פרקטי

שנקרא ב NLP ראפור (חיבור וכימיה) שיעזור לך:

ליצור חיבור טוב יותר עם הילד(ה) שלך  

ליצור חיבור טוב יותר עם בן הזוג

להוביל לאווירה של שיתוף פעולה

להיות גורם משפיע על כל האווירה בבית

לחוות תקשורת קרובה ומכבדת עם משפחתך

לחזק את החיבור לעצמך ומה שחשוב לך באמת

לפרטים נוספים והזמנות

מלאו את הטופס הבא:

תודה על פנייתך! אחזור אליך בהקדם

s29.png

קצת עלי ועל הורות הוליסטית

אני עוזרת לנשים למצוא ולדייק את הדרך שלהן, למצוא מחדש את ה'אני' המיטיב עמן בתוך ההרמוניה של ה'ביחד'. לראות את עצמן, את הכוחות והאוצרות שבהן, להביאן לאהבה עצמית וביטחון דרך התחברות לשמחת החיים הטבעית שלהן.

 

אני מנחה קבוצות הורים בגישה הוליסטית בשילוב של אלמנטים מאסכולות שונות כגון הביהביוריזם, אדלר, הסמכות ההורית החדשה, הפסיכולוגיה החיובית וכן מתוך ניסיוני  המקצועי בו אני פוגשת  עשרות הורים מידי חודש.

 

בהנחייתי אני משתמשת במודל “משולש התקשורת”  שקודקודיו הם ילד-הורה-יחסים, ומאפשרת לכם ההורים התבוננות בסיטואציות המועלות  בנושאים הרלוונטיים, דרך עיניי הילד  בהקשר של השלב ההתפתחותי בו הוא נמצא ו/או הצורך האישי שלו, דרך עיניכם כהורים  בהקשר של הצרכים האינדיבידואליים שלכם כבני אדם וכמשפחה וכיצד אתם חווים את הסיטואציה. כמו וכן דנים בהשפעתה של החוויה על מערכת היחסים שלכם עם ילדכם.

34.png

אני אמא ותיקה (באופן יחסי) או לפחות מבינה עניין או שניים בהורות... ועדין, כנראה לעולם זה יהיה מלווה ברגשות אשם... מה עשיתי? למה אמרתי? איך לא הסברתי? ואז.. הוא הגיע, הניוזלטר של ענת!! קבענו פגישה שהסתיימה עם הרבה טעם של עוד.. וכמובן שהמשכנו לעוד ועוד ועוד.. ומאז חיזוק האני הולך ונבנה, הולך ומתחזק.
יותר מהכל הבנתי עד כמה מחשבה יוצרת מציאות. פגישות של אושר ועונג צרוף, גם כשהעצב עולה, זה חלק מהתהליך ומהדרך. זה כנראה סיפור אהבה מתמשך ששווה כל כך לשלב אותו בחיים..

אסנת זכאי 

WhatsApp Image 2019-04-30 at 11.05.13.jp